Siste kommentarer
til våre nyhetssaker:

Berit
Erik Evjen Høyvik
Jon Olav
Elin
Øyvind Neeraas
Orkdal
 




Ledig
 


Løseth til topps i Djupsjørennet

Skrevet 06.03.2011 20:52 - Sport

 

Hanne Løseth har kommet seg fra sykdommen og vant en pokal for beste kvinne totalt og selvsagt også for beste kvinne i fra Skaun kommune under årets Djupsjørenn på Buvikåsen

 

På herresiden var Per Egil Bjørgen (TrLyn) raskest, mens Johan Riseth Hammer kom inn kun ett sekund bak!

 

161 deltakere fordelt på trim- og konkurranseklasser startet i rennet som fant sted i typisk trøndervær, altså fra strålende sol til tett snødrev...

 


Bertil Sletta

 

Resultatliste Djupsjørennet 5. mars 2011
M 17-18 år 20km klas.
1 Petter Ebbesen Orkanger IF 1:19:17
2 Martin Holseth Orkanger IF 1:26:10
3 Edvard Nærvik Muhle Buvik IL 1:36:59
 
M 19-20 år 20km klas.
1 Johan Riseth Hammer Børsa IL 1:16:38
 
M 21-25 år 20km klas.
1 Kristian Riseth Hammer Byåsen IL 1:21:37
2 John Ola Buøy CK Victoria 1:26:31
 
M 26-30 år 20km klas.
1 Per Egil Bjørgen Trønder/Lyn 1:16:37
2 Erik Sæbu Vatn Kjelsås IL 1:19:29
 
M 31-35 år 20km klas.
1 Rune Sandø Buvik IL 2:05:54
2 Arild Frostad Buvik IL 2:37:07
3 Kenneth Aalberg Lyreco 2:55:01
3 Andreas Askim-Ringen NOTEAM 2:55:01
 
M 36-40 år 20km klas.
1 Runar Martinsen Lierne 1:21:40
2 Frode Rasmussen PIL 1:25:28
3 Morten Willmann Børsa IL 1:26:33
4 Geir Belsås Buvik IL 1:29:48
5 Tore Fallet Ingoli 1:46:42
6 Ola Halgunset Børsa IL 1:48:54
 
M 41-45 år 20km klas.
1 Kjell Fremstad Hommelvik 1:26:32
2 Håkon Adde Skaun IL 1:37:54
3 Svein Engen CK Victoria 1:55:59
 
M 46-50 år 20km klas.
1 Runar Flønes Orkanger IF 1:17:42
2 Inge Valseth Buvik IL 1:21:05
3 Eldar Husby Skaun IL 1:21:42
4 Rolf Sture Normann Børsa IL 1:31:31
 
M 51-55 år 20km klas.
1 Torgeir Spets Byåsen IL 1:23:11
2 Knut-Erik Thorgaard Trondhjems Skiklub 1:30:44
 
M 56-60 år 20km klas.
1 Even Løkken Jernbanen BIL 1:22:09
2 Jostein Alvestad Wing OK 1:23:11
3 Arne Mikkelsen NTNU BIL 1:26:26
4 Terje Sørensen Jernbanen BIL 1:35:06
5 Ivar Svendsgård Tyholt Ski og Sykkel 1:35:53
6 John Ivar Mogseth Byåsen IL 1:37:33
 
M 66-70 år 20km klas.
1 Erik P Tronvoll Svorkmo N.O.I. 1:29:08
2 Øystein Otterlei Fengslet 1:30:50
3 Arnt Johan Skjetne Børsa IL 1:34:40
4 Knut E Møller Byåsen IL 1:37:45
5 Magnar Bendheim Nidelv IL 1:39:14
 
K 17-18 år 20km klas.
1 Hanne Løseth Buvik IL 1:32:10
 
K 21-25 år 20km klas.
1 Solrun Sæther Viggja IL 1:39:06
2 Marthe Askim-Solem 3T 1:55:59
3 Merete Risholdt 3T 2:22:03
 
K 36-40 år 20km klas.
1 Ragnhild Benum Reiten Ingoli 1:55:02
 
K 66-70 år 20km klas.
1 Arna Bergsmyr Fylkeskommunen 1:56:30

 

 AL

 


Til toppen

Del denne artikkelen på 



Gratulerer Hanne :) - fortjent !


 Skrevet av: Marit



Legg til kommentar


Navn:
Kontaktinformasjon
Kontroll: Skriv inn tegnene Skriv inn tegnene du ser i bildet for godkjennelse.
kommentar:
 
For å unngå publisering av støtende innhold, har vi nå innført godkjenning av kommentarer.

De blir nå lest, før de blir godkjent og publisert. Vi leser igjennom jevnlig og publiserer godkjente kommentarer så fort vi kan.



T2 Regnskap AS - Alt innen regnskapstjenester



Ta kontakt på: